Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Restauracja Napoli. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Sandra
4 cze 2026 o 23:37
Przepysznie!!
Adam
2 kwi 2026 o 21:27
Pyszne, to mało powiedziane. Zupa cebulowa- wybitna!
Dawid
26 mar 2026 o 19:42
Świetny czas dostawy, zapakowanie hermetyczne świetnie utrzymuje świeżość dania, pierwszy raz się spotkałem z takim rozwiązaniem i jestem szczerze pozytywnie zaskoczony oby więcej restauracji na tym poziomie,o polędwicy nie trzeba dodawać nic, mostrzostwo
caspar
17 mar 2026 o 19:14
smaczna szybka dostawa..polecam
Olszewska
2 wrz 2025 o 21:27
Najlepsze aglio e olio
Michał
3 lip 2025 o 22:55
sałatka z kaczką genialna, lecz po Cezarze spodziewałem się czegoś więcej